Modalife iletişim ajansını seçti

PRactice Communication Management (PRactice), Türkiye’nin önde gelen mobilya markası Modalife’a Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri ve İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

1980’li yıllarda hayata geçen ve tüketicilerin farklı tercih ve ihtiyaçlarını, farklı tarzlarda, herkes için erişilebilir maliyetlerde yüksek kaliteli ürünler sunarak karşılamak ilkesiyle Türkiye’nin önde gelen mobilya markaları arasında yer alan Modalife, 40 yılı aşkın süreyle düzenli yatırımlarla büyümesini sürdürüyor.

Yeni bir aile hayatına ilk adımı atan çiftlerin beğeni ve bütçelerine uygun, kaliteli, fonksiyonel ve uzun ömürlü ürünleriyle sektöre ve ülkemize düğün paketçisi kavramını kazandıran Modalife, gönüllerde edindiği yeri anlatan Türkiye’nin Düğün Paketçisi sloganını gururla taşımaya devam ediyor.

Modalife, Ar-Ge ve tasarımdan üretim ve paketlemeye tüm çalışmalarını Kırıkkale’de 150.000 m2 kapalı alana yayılı 5 üretim tesisinde gerçekleştiriyor ve 2 bin 200’ün üzerinde kişiye doğrudan istihdam sağlıyor. Erişilebilir maliyetler için tüketiciye doğrudan temas ilkesini benimseyen Modalife, yurt genelinde kendi bünyesindeki 150’den fazla mağazası, 30’u aşkın deposu ve ülkemizin her yerine en kısa sürede ulaşan sevkiyat ağıyla, üretimden teslimata güçlü bir değer zinciri oluşturuyor. Ar-Ge becerilerini, üretim kalite standartlarını ve lojistik süreçlerini düzenli yatırımla sürekli geliştiren Modalife, sektöründe “1 günde teslim” özelliğiyle de ayrışıyor. Müşterilerden alınan geri dönüşlerle her bölgede Modalife depolarında özel depo hafızaları oluşturuluyor.

Modalife çatı markasının yanı sıra, Mobetto markasıyla pratik mobilya ve genç odası, Modamed markasıyla yatak ve yatak odası ürünleri sunan şirket, Modalife Plastik üretim tesisiyle farklı ürün gruplarının plastik parça ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, evlerin diğer bir ihtiyacı olan bahçe, balkon mobilyası ve sandalye gereksinimlerine yönelik üretim gerçekleştiriyor. Modalife’ın bir diğer markası Sandalie, her 10 saniyede 1 sandalye üretim kapasitesiyle farklı kullanım amaçları için yeni nesil sandalyeler üretiyor ve gerçekleştiriyor. Bunların yanı sıra, yılda 2 milyon m2 panel işleme kapasitesine sahip olan Modalife, yılda 260 bin koltuk üretimi ile bu alandan da hızla büyüyen bir ivmeyi temsil ediyor.

Modalife özellikle son yıllarda geniş bir coğrafyaya yönelik ihracat hamlesiyle de dikkat çekiyor.

Tasarım, kalite ve konforun yanı sıra, sürdürülebilir bir gelecek için sanayide sıfır atık konusunda sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan Modalife, dünyamıza ve insanlığa temiz yarınlar bırakmak için kendi bünyesinde hayata geçirdiği Geri Dönüşüm Tesisinde, saatte 2.4 ton hammadde dönüşümüyle yeşil bir gelecek hedefine katkı yapıyor.


Hibya Haber Ajansı

'
Okunma